Echt van vroeger tijden,schrijven met vulpen, kroontjespen of een veer.Door het schrijven met inkt was er wat tijd nodig om deze te laten drogen zodat er geen vlekken kwamen. Om te zorgen dat het allemaal wat sneller ging,werd deze antieke inktroller dan ook regelmatig gebruikt om over de geschreven tekst te rollen zodat de tekst niet kon gaan vlekken. De antieke inktroller heeft een prachtig bewerkt Sterling zilveren handvat in Victoriaanse stijl en is van de periode rond 1900
*Afmetingen:
*Handvat tm roller: 11 cm. Roller: 7 cm breed
Prachtige bewerkte zilveren dopjes met de letter J ingegraveerd, prijken op de glazen flesjes.Deze antieke glazen flessen stonden aan het einde van de19e Eeuw op de kaptafel van de dames met daarin diverse smeerseltjes en geurwaters of parfums.Ook werd er bijvoorbeeld vlugzout in bewaard.De antieke flessen zijn in goede staat en de zilveren dopjes die gemerkt zijn in Londen in 1892 zijn ook in goede staat,in 1 van de dopjes zit een klein deukje.
Thee drinken is natuurlijk echt iets Engels en daar hoort ook deze strak gevormde vintage zilveren suikertang bij.De zilveren suikertang is gemerkt met de keuren uit de stad Sheffield in 1930 en in goede staat.Leuk om te decoreren bij wat leuk serviesgoed
In dit prachtig bewerkt antiek,victoriaans zilveren tondeldoosje werden vroeger lucifers bewaard,aan de onderkant van het doosje kon men de lucifers aanstrijken.
Het zilveren doosje is gemerkt met een keurmerk uit Birmingham 1900
In dit prachtig vierkant bewerkt antiek zilveren tondeldoosje werden vroeger lucifers bewaard,aan de onderkant van het doosje kon men de lucifers aanstrijken.Op de voorzijde van het doosje een ongebruikt "schildje"waar een monogram in gegraveerd kon worden, en misschien kan het nu als kadootje gegeven worden aan een nieuwe eigenaar met zijn initialen erin gegraveerd
Het zilveren doosje is gemerkt met een keurmerk uit Birmingham 1911
Deze prachtige antiek zilveren gesp is ooit gemaakt voor een dame die haar diploma als zuster had behaald. Door de familie werd deze gesp dan geschonken als kado, zodat de zuster deze aan een riem kon bevestigen en deze om haar uniform kon dragen.De mooi bewerkte Victoriaanse gesp is gemerkt met de merken van Birmingham in 1915.
*Afmetingen:
*Gemeten van punt naar punt:9 cm,5 cm hoog.